Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ELECTRICIAN ce va desfasura instalatii, lucrari de reparatii si intretinere in restaurantele din Avoriaz, Franta. Responsabilitatile includ: - instalarea cablurilor, firelor si tablourilor electrice; - realizarea racordarilor, armaturilor electrice cu tensiune intre 220 si 380 volti; - montarea corpurilor de iluminat, prizelor, sistemelor de supraveghere anti-incendiu si termostatelor; - repararea si reconditionarea instalatiilor electrice; - realizarea diverselor lucrari de instalare, reglaj sau depanaj ale echipamentelor; - tragerea cablurilor prin tuburi fixe si flexibile. Se ofera: - salarizare bruta de 1700 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza sau spaniola la nivel mediu-avansat; - experienta pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; - conditie fizica potrivita muncii realizate si dinamism.