Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ELECTRICIAN in Franta: -instalarea cablurilor, firelor si tablourilor electrice; -realizarea racordarilor electrice; -repararea si reconditionarea instalatiilor electrice; -executia, montarea si fixarea componentelor electrice pe diferite suporturi; -realizarea diverselor lucrari de instalare, reglaj sau depanaj ale echipamentelor; -tragerea cablurilor prin tuburi fixe si flexibile.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL AVANSAT; -diploma de electrician sau echivalent al acesteia; -cunostinte in citirea planurilor tehnice; -experienta in domeniu in Romania si Franta; -permis de conducere categoria B; -conditie fizica potrivita muncii realizate si dinamism. Beneficii: -salariu: 1500-2000 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -reale posibilitati de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.