Acest anunt a expirat la data: 11.08.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ANGAJARE ELECTRICIAN AUTO Candidatul ideal - Experienta minim 3 ani in electrica auto, sa stie sa lucreze cu un tester auto, - Sa gaseasca erorile si sa identifice defectele autoturismului partea de electrica - Sa aiba cunostinte solide de electrica, calculatoare, elemente electrice la autoturisme - Cunostinte de limba engleza - Sa aiba spirit de echipa sa urmareasca interesele companiei, sa fie mereu interesat sa invete noile tehnologii, punctual, sa ii placa masinile, descurcaret. - Sa locuiasca in zona Baneasa, Pipera, Tunari, Otopeni

Cerinte

ANGAJARE ELECTRICIAN AUTO Candidatul ideal - Experienta minim 3 ani in electrica auto, sa stie sa lucreze cu un tester auto, - Sa gaseasca erorile si sa identifice defectele autoturismului partea de electrica - Sa aiba cunostinte solide de electrica, calculatoare, elemente electrice la autoturisme - Cunostinte de limba engleza - Sa aiba spirit de echipa sa urmareasca interesele companiei, sa fie mereu interesat sa invete noile tehnologii, punctual, sa ii placa masinile, descurcaret. - Sa locuiasca in zona Baneasa, Pipera, Tunari, Otopeni