Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ELECTRICIAN IN CONSTRUCTII in Bucuresti. Cautam un electrician care se va ocupa de executarea lucrarilor de electricitate in cadrul unui complex rezidential: - montarea corpurilor de iluminat in apartamentele complexului conform documentatiilor tehnice; - conectarea firelor la intrerupatoare si transformatoare; - realizarea impamantarilor; - identificarea si remedierea deficientelor de functionare; - administrarea si intretinerea instalatiei electrice. Beneficii: - salariu negociabil; - bonuri de masa; - bonusuri in functie de rezultate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii medii in domeniul electric/tehnic; - experienta de 4 ani pe un post similar; - permis de conducere, categoria B; - capacitate de rezolvare a problemelor; - adaptabilitate si rezistenta la stres; - persoana energica si organizata; - responsabilitate.