Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ELECTRICIAN GSM in Franta. Cautam un electrician specializat in retele de radiotelefonie, care va lucra atat in echipa dar si autonom, si care va avea urmatoarele sarcini: -realizarea infrastructurii pentru retele de radiotelefonie; -asamblarea si montarea structurii metalice pentru reteaua GSM (kit-uri pentru antene); -executia sistemelor de trasee de cablu din tabla: 3m lungime, pana la 60cm densitate, raza de curbura maxima; -montarea cablurilor coaxiale pentru telecomunicatii, cablurilor cu fibra optica si cablurilor electrice; -montarea corpurilor de iluminat, intrerupatoarelor si a altor echipamente electrice. Beneficii: - salariul poate ajunge pana la 1500 Euro brut/luna; - cazare si transport asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU- AVANSAT; -experienta minima de 5 ani in domeniul electric si in montajul de retele GSM, atat in tara cat si in strainatate; -diploma de calificare de electrician sau alte studii de specialitate; -cunostinte de interpretare a SCHITELOR SINOPTICE si realizarea lucrarilor electrice in conformitate cu acestea; -persoana responsabila, interesata de noile tehnologii din domeniul electric; -permis de conducere, categoria B.