Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Ile de France, Paris

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza ELECTRICIAN GSM in Franta. Cautam un electrician specializat in retele de radiotelefonie, care va lucra atat in echipa dar si autonom, si care va avea urmatoarele sarcini: -realizarea infrastructurii pentru retele de radiotelefonie; -asamblarea si montarea structurii metalice pentru reteaua GSM (kit-uri pentru antene); -executia sistemelor de trasee de cablu din tabla: 3m lungime, pana la 60cm densitate, raza de curbura maxima; -montarea cablurilor coaxiale pentru telecomunicatii, cablurilor cu fibra optica si cablurilor electrice; -montarea corpurilor de iluminat, intrerupatoarelor si a altor echipamente electrice. Beneficii: - salariul poate ajunge pana la 1500 Euro brut/luna; - cazare si transport asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU- AVANSAT; -experienta minima de 5 ani in domeniul electric si in montajul de retele GSM, atat in tara cat si in strainatate; -diploma de calificare de electrician sau alte studii de specialitate; -cunostinte de interpretare a SCHITELOR SINOPTICE si realizarea lucrarilor electrice in conformitate cu acestea; -persoana responsabila, interesata de noile tehnologii din domeniul electric; -permis de conducere, categoria B.

Arata anuntul si prietenilor tai