Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ELECTRICIAN SEF - santier civil, Franta; salariu: 1800 euro/ luna brut. Descrierea postului: - realizarea efectiva de lucrari de electricitate in domeniul constructiilor (montat prize, intrerupatoare, corpuri de iluminat, sisteme de alarma, tablouri electrice, cablaj electric, informatic etc.); - coordonarea echipei aflate in subordine; - verificarea calitativa a lucrarilor efectuate de membrii echipei.

Cerinte

Cerintele postului: - CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU- AVANSAT; - calificare de electrician; - permis de conducere cat. B (constituie avantaj); - experienta de minim 3 ani in realizarea de lucrari de electricitate- in domeniul constructiilor; - abilitati de citire planuri tehnice; - experienta in coordonarea unei echipe (constituie avantaj experienta in strainatate); - persoana atenta la detalii, meticuloasa. Beneficii: - 1800€ / luna brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - lucrul intr-o echipa de profesionisti. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.