Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ELECTRICIENI SEFI DE ECHIPA in Franta: -realizarea instalatiilor electrice in domeniul constructiilor (montaj prize, intrerupatoare, corpuri de iluminat, tabloruri electrice, cablaj electric, cablaj informatic etc); -coordonarea si instruirea echipelor din subordine; -respectarea termenelor impuse pentru terminarea si livrarea lucrarilor conform planningului.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA NIVEL AVANSAT; -minim 5 ani experienta in domeniu, atat in tara, cat si in strainatate; -experienta de lucru pe santiere civile, ca sefi de echipa; -abilitati de citire a planurilor tehnice si de executare a lucrarilor conform acestora; -permis de conducere. Beneficii: -salarizare: 1500-2000 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.