Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza ELECTRICIENI in Franta. Echipa de electricieni se va ocupa de executarea si verificarea lucrarilor de electricitate si va avea ca atributii urmatoarele: - citirea si interpretarea schemelor electrice; - pregatirea traseelor pentru cabluri: montarea tuburilor si a paturilor de cablu; - asamblarea, instalarea si testarea sistemelor (supraveghere, alarme de incendiu, etc.); - introducerea tuburilor in interiorul peretilor si tragerea firelor electrice pentru a configura circuitul electric; - realizarea impamantarilor si conectarea cablurilor electrice la diferite echipamente; - identificarea defectiunilor sistemelor si solutionarea acestora.

Cerinte

Cautam electricieni care indeplinesc urmatoarele cerinte: - experienta pe un post similar (este de preferat experienta in strainatate); - CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU; - calificari specifice si cunostinte tehnice solide; - experienta de munca pe instalatii electrice de inalta si joasa tensiune; - permis de conducere pentru nacela reprezinta un avantaj; - rezistenta fizica pentru lucrul la inaltime; - indemanare, precizie, responsabilitate si seriozitate. Alte informaţii - salarizare: 1200 - 1400 euro/luna brut; - transport si cazare asigurate; - contract pe o perioada de minim 3 luni.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Arata anuntul si prietenilor tai