Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ELECTRICIENI in Franta: -CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL AVANSAT; -pregatirea traseelor pentru cabluri: montarea tuburilor si a paturilor de cablu; -montarea de cabluri electrice si de internet (cabluri din cupru sau fibra optica); -montarea de tablouri electrice, instalatii de iluminat; -montarea de sisteme de supraveghere: cabluri, camere de supraveghere, panouri de comanda, senzori de miscare; -montarea de sisteme de control al accesului in incaperi, sisteme de interfonie si videointerfonie; -montarea de alarme de incendiu; -verificarea sistemelor de securitate deja existente.

Cerinte

-peste 5 ani de experienta pe un post similar, de preferat in strainatate; -calificari in domeniul de activitate ; -experienta de munca pe instalatii electrice de inalta si joasa tensiune; -permis de conducere pentru: CACES 3B – Nacelle, obtinut in Franta; -detinerea trusei de scule necesare desfasurarii activitatii la locul de munca: surubelnite de masurare a tensiunii, cleste, chei si ciocan; -rezistenta fizica pentru lucrul la inaltime. Beneficii: -salariu de 1000-1500 de euro brut/luna; -transport si cazare asigurate; -posibilitatea de a pleca impreuna cu echipa din care face parte in Romania. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala