Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ELECTRICIENI ALARME SI SUPRAVEGHERE VIDEO in Ilfov. Recrutam Electricieni pentru o companie al carui obiect de activitate il reprezinta sectorul energiei regenerabile. Principalele sarcini ale electricienilor vor fi: - montarea sistemelor de alarma si supraveghere video pe campuri fotovoltaice; - administrarea si intretinerea sistemelor instalate; - verificarea cablurilor si conexiunilor electrice; - verificarea contoarelor, comutatoarelor si sigurantelor in scopul remedierii deficientelor. Beneficii: - salarizare 2500 Ron brut/luna; - se asigura pranzul; - se asigura transportul pana la santier si cazare cand se efectueaza deplasari. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii medii in domeniul electric/tehnic; - experienta de lucru in domeniul electric; - constituie avantaj experienta in montarea sistemelor de alarma si video; - cunostinte privind citirea de planuri tehnice; - cunostinte de limba italiana reprezinta un avantaj; - organizare si adaptabilitate; - persoana energica; - responsabilitate si seriozitate; - disponibilitate la deplasari in tara.