Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, un renumit grup de firme din Brasov, candidati pentru postul de electrician in constructii. Munca se va desfasura cu precadere in santierele firmei din tara si din strainatate. Se asigura in mod gratuit cazare si transport pentru perioada detasarilor in tara sau in strainatate. Pentru detasarile in strainatate se ofera in plus fata de salariu o diurna de 114 lei pe zi. Cazarea se suporta de angajator si se face in apartamente de 2-3 camere, cu cate 2-3 persoane in camera. Transportul si cheltuielile legate de vize si de asigurare sunt de asemenea suportate de angajator. Se ofera gratuit echipament de lucru. Pentru detasarile in tara se ofera in plus fata de salariu o diurna de 16 lei pentru fiecare zi lucrata. Cazarea este suportata de angajator si se face in apartamente de 2-3 camere, cu cate 2-3 persoane in camera. Transportul este de asemenea suportat de angajator. O data la doua saptamani se asigura transport gratuit in Brasov. Se ofera gratuit echipament de lucru. • Responsabilitati: - Realizarea in conditii de calitate a lucrarilor de instalatii electrice la obiectivele din tara sau strainatate la care este repartizat;

Cerinte

- Studii medii in domeniul electric sau calificare in meserie; - Minim 6 luni exprienta in realizarea lucrarilor de instalatii electrice de joasa si/sau medie si /sau inalta tensiune; - Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate; - Persoana foarte bine organizata si meticuloasa; - Capabil sa finalizeze sarcinile in termenul stabilit; - Capacitate de adaptare rapida intr-un nou colectiv; - Disponibilitate pentru program de santier; - Rezistenta la stres;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala