Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vimercati East Europe este o companie italiana independente cu domenii de activitate care constau în proiectarea, industrializarea și producerea electromecanice și electronice componente, module, ansambluri mecatronice și dispozitive integrate pentru industria auto. Compania este un producător de prima clasa cu specializare înaltă și tehnologie avansată, extrem de flexibil, cu 60 de ani de experiență în industria auto.Excelenta in calitate, fiabilitatea produselor și a serviciilor oferite reprezintă baza reputației companiei, care se bazează pe relațiile pe termen lung dezvoltate cu producători de brand nume din industria auto. Cele componenets produse de Vimercati Spa sunt dedicate echipamentelor originale și sunt transportate direct la clientul final, cum ar fi: BMW, Rolls Royce, Mini, Volkswagen, PSA, Renault, Opel, Nissan, General Motors, Fiat, Alfa Romeo, Lancia , Iveco, serie produsa de Pininfarina, Maserati, Ferrari. Responsabilitati - Executa operatii de montaj si testare ansamble si subansamble electronice si genereaza documentatia aferenta. - Executa operatii de constructie de prototipuri. - Achizitioneaza echipamente si asigura calibrarea acestora. - Executa alte activitati necesare functionarii departamentului de cercetare si productie.

Cerinte

Cerinte - Absolvent studii medii sau superioare in domeniile: electronic, electrotehnic, automatica. - Experienta in activitati similare. - Cunoasterea limbii engleze, - Capacitate de organizare. - Beneficii Oferite - Pachet salarial motivant. - Bonusuri in functie de performante.