Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARE URGENTA IN GERMANIA PENTRU 2 EXCAVATORISTI CU EXPERIENTA IN ACEST DOMENIU CAZAREA ASIGURATA CONTRACOST -80 EURO AVANS PENTRU CAZARE LA AJUNGEREA IN GERMANIA DIFERENTA SE RETINE DIN SALARIU. CELE NECESATRE PENTRU FUNCTIONAREA SANTIERULUI SUNT ASIGURATE DE CATRE SOCIETATEA CE ARE LUCRAREA IN GERMANIA.

Cerinte

TRANSPORTUL DIN ROMANIA-GERMANIA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI DE PREFERINTA CU MASINA PERSONALA. MASA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. -MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU(SALOPETA ALBASTRA,CASCA,BOCANCI CU BOMBEU. TAXA CONSULTANTA: -500 LEI SE ACHITA LA SEDIUL FIRMEI DIN TG-JIU IN ZIUA PLECARII IN GERMANIA SI SEMNARII CONTRACTULUI DE MUNCA AL SOCIETATI CE ARE LUCRAREA IN GERMANIA -200 EURO DIN PRIMA PLATA PRIMITA IN GERMANIA. -70 LEI LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE MUNCA CE INCLUDE COSTURI PENTRU -FISA PROTECTIA MUNCII -FISA P.S.I. -FISA POSTULUI -TEST VERIFICARE CUNOSTIINTE -CRITERII DE EVALOARE -ANALIZE MEDICALE+FISA DE APTITUDINI. TRIMITETI CV+FOTO 9/13 LA ADRESA DE EMAIL