Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza EXPERT TEHNIC AUTO in Franta: -preluarea de la client a masinilor avariate sau care inregistreaza defectiuni; -completarea fiselor necesare colaborarii cu clientul; -semnarea contractului cu firma client; -transportarea masinii avariate la atelier; -inapoierea masinii clientului; -oferirea unei masini de schimb pe durata reparatiilor; -realizarea unei munci de teren.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL AVANSAT; -orientare pe rezultate; -adaptibilitate la cerintele clientului; -dinamism si seriozitate; -cunostinte de completare a fiselor tehnice de interventie; -cunostinte in redactarea contractelor; -identificarea eventualelor avarii ale automobilelor si mentionarea lor in fisa de constatare; -atentie la detalii; -permis international de conducere categoria B – minim 3 ani fara accidente. Beneficii: -salariu: 1500-2000 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -reale posibilitati de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.