Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECAREIN OLANDA -AMSTERDAM PENTRU DOUA ECHIPE DE 5 MUNCITORI-RIGIPSARI DETINATORI DE MASINA SI SCULE PROPRII SE PLATESTE INTRE 5-7 EURO/MP/LUCRAT. CAZAREA ASIGURATA GRATUIT CELE NECESATRE PENTRU FUNCTIONAREA SANTIERULUI SUNT ASIGURATE DE CATRE SOCIETATEA CE ARE LUCRAREA IN OLANDA. TRANSPORTUL DIN ROMANIA-OLANDA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI DE PREFERINTA CU MASINA PERSONALA SI SCULE IN DOMENIU. MASA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI.

Cerinte

-MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN OLANDA . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU(SALOPETA ALBASTRA,CASCA,BOCANCI CU BOMBEU. TAXA CONSULTANTA: -500 LEI SE ACHITA LA SEDIUL FIRMEI DIN TG-JIU IN ZIUA PLECARII IN OLANDA SI SEMNARII CONTRACTULUI DE MUNCA AL SOCIETATI CE ARE LUCRAREA IN OLANDA. -200 EURO DIN SALARIU. -70 LEI LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE MUNCA CE INCLUDE COSTURI PENTRU -FISA PROTECTIA MUNCII -FISA P.S.I. -FISA POSTULUI -TEST VERIFICARE CUNOSTIINTE -CRITERII DE EVALOARE -ANALIZE MEDICALE+FISA DE APTITUDINI. TRIMITETI CV+FOTO la adresa de email