Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Inregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile; -Realizeaza rapoarte despre situatia contului bancar, situatia fluxului de numerar, de cheltuieli si costuri; -Raportarea situatiilor cerute de conducerea societatii; -Inregistreaza si elibereaza facturi; -Intregistreaza deconturile de cheltuieli lei/valuta; -Intocmeste ordine de plata si inregistreaza extrasele bancare lei/valuta; -Realizeaza situatii financiare; -Intocmeste situatiile financiare anuale, precum si alte documente solicitate de catre conducerea societatii; -Completarea si depunerea documentatiei cerute de banci (ex.:credite bancare, leasing); -Realizeaza plati online.

Cerinte

-Experienta pe un post similar de minim 3 ani; -Bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word); -Studii superioare financiar- contabile; -Cunostinte ale legislatiei si procedurilor financiare romane; -Abilitati de organizare si planificare; -Capacitate de asumare a responsabilitatii; -Lucrul in echipa; -Disponibilitate la program prelungit, seriozitate. Beneficii: -Salariu atractiv, negociabil in functie de experienta; -Posibilitatea de dezvoltare si avansare in functie.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala