Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de contabilitate angajeaza contabil economist. Zona:Bucuresti, Piata Unirii. Program 8:00-17:00. RESPONSABILITATI: Cerintele postului se concretizeaza in evidenta contabila completa, relatia cu clientii, relatia cu administratia financiara, informare legislativa permanenta. BENEFICII: Salariu negociabil in functie de experienta.

Cerinte

Cerintele privind candidatul: Experienta in domeniu de minim 3 ani Studii superioare de profil economic Cunostinte de operare pe calculator Cunostinte de operare cu programe de contabilitate; Buna cunoastere a legislatiei in vigoare Persoana organizata si responsabila; Capacitate de analiza si sinteza si orientare spre detalii. Cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj. Doar candidatii care corespund cerintelor postului vor fi contactati. Ne puteti trimite cv-ul pana la data de 27 ianuarie, pe adresa noastra de mail.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala