Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- gestioneaza trezoreria companiei sub indrumarea directorului financiar - intocmeste bugetul de trezorerie al companiei si urmareste miscarile de trazorerie saptamanale si lunare - urmareste derularea contractului de creditare cu banca si raporteaza directorului financiar riscurile referitoare la fluctuatia dobanzilor si rata de schimb valutar - opereaza zilnic extrasele de cont - verifica registrele de casa - intocmeste borderourile de plati electronice - opeareaza platile (furnizori, deconturi, avansuri spre trezorerie, OP-uri) - verifica balanta soldurilor avansurilor de trezorerie acordate si nedecontate - mentine lagatura cu bancile si gstioneaza toate documentele bancare

Cerinte

- studii superioare economice - experienta si cunostinte solide de gestiune financiara - abilitati de operare cu aplicatie multicash integrata cu ERP - cunostinte avansate de limba engleza - constinte de legislatie fiscala Trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail si urmareste toate ofertele noastre de munca pe site-ul nostru si pe pagina de Facebook.