Acest anunt a expirat la data: 05.08.2012

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

GYERE VELÜNK HOLLANDIÁBA!!! A T&S Group egyik legnagyobb nemzetközi munkaközvetítő cég Hollandiába. Minden nap körülbelül 800 alkalmazott dolgozik különböző ügyfeleknek a T&S Groupon keresztül. A T&S Care tagja a T&S Groupnak, szakterülete a nemzetközi munkaerő toborzása az egészségügyben. Ingyenes, közvetítői díjmentes támogatást biztosítunk a kívánt munkahely megszerzésére. Általános egészségügyi asszisztensként lehetőség adódik tapasztalatot szerezni és szakmailag fejlődni azáltal, hogy Hollandiába együttműködünk különböző korházakkal és öregotthonokkal. 2014-ig a projektben való részvétel, azon személyek számára szól, akiknek lehetőségük van a magyar állampolgárság megszerzésére.

Cerinte

Ápolói végzettség: • 3 éves posztliceális / főiskolai végzettség • egyetemi diploma A holland nyelv elsajátításához szükséges hajlandóság, illetve nyitottság Magyar útlevél és magyar állampolgárságot igazoló okiratok.