Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam pentru circ din Polonia electrician in urmatoarele conditii: _contract incheiat potrivit reglementarilor legislatiei poloneze pentru durata sezonului de spectacole(martie-sfarsitul lunii oct.2013). -Program de lucru flexibil, in functie de cerintele impuse de organizarea spectacolelor -Atributii: Ansamblare,montare si intretinere cabluri elctrice.In restul timpului va presta si activitati specifice precum: ajuta la montatul/demontatul circului, ajuta la organizarea spectacolului, efectueaza activitati de curatenie, executa orice alte sarcini date de superiori -Salariul lunar net este in suma de 750 euro si se plateste in transe, din doua in doua saptamani -Se asigura gratuit cazarea si masa. Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa aplice cu CV inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Candidatii acceptati vor fi la post la sfarsitul luni martie 20

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea posturilor: - calificare si experienta de electrician -adaptabilitate la conditiile de lucru specifice industriei de spectacole -rezistenta la munca in regim de program prelungit