Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent un electrician cu experienta pentru a executa urmatoarele activitati: -realizare instalatii electrice noi -mentenanta instalatii electrice existente Vor fi deservite: cladiri publice si private, spatii comerciale, etc. Se ofera contract semnat anterior plecarii din tara, pentru minim 6 luni, posibilitate prelungire. Angajatorul ofera: cazare gratuita, asigurari sociale platite.Nu asigura masa. Salariul se plateste lunar si este in cuantum de 700 euro net. Program de lucru: 5 zile/saptamana, 8 ore/zi. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice pe adresa de e-mail a firmei noastre.CV-ul va fi in limba engleza si se vor anexa fotografii color ale persoanei interesate+foto lucrari executate(daca exista).

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: - experienta pe post similar in Romania si/sau strainatate - cunostinte de limba engleza/greaca - adaptabilitate la conditiile de munca -comportament civilizat la locul de munca