Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta Electrician Generalist, salariu: 1500€/luna brut Descrierea postului: -identifică echipamentele şi componentele defecte, în vederea remedierii; -alege sculele, materialele şi aparatele de măsură conform schemei de lucru; -înlocuieşte / repară echipamentul electric defect; -reface izolaţia circuitului şi legăturile de împământare conform normelor tehnice; -repune sub tensiune instalaţia electriă, în vederea verificării calităţii lucrării; -realizeaza cablajul electric, monteaza prize, intrerupatoare, etc; -remediază eventualele defectiuni şi prezintă lucrarea pentru recepţie persoanelor abilitate.

Cerinte

-studii medii, calificare in domeniul eletricitatii; -cunoaşterea materialelor electrice si a echipamentelor; -citeşte şi interpretează corect schema electrica; -cunostinte de limba franceza la un nivel mediu-avansat; -permis de conducere categoria B constituie avantaj. Beneficii: -salarizare avantajoasa: 1500€/luna brut,; -cazare si transport asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.