Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Electrician (m / f) ( in industria electronica) Germania Locatia: Germania Cerințele noastre: - Ucenicie finalizata - Experiență în domeniu - Abilitate pentru a citi scheme și desene tehnice - disponibilitate pentru deplasare pentru montaje pe intreg teritoriul tarii - Permis de conducere auto și autoturism constituie avantaj Se ofera: - salariu peste salariul tarifar - castig suplimentar in functie de locatie si proiect - contract pe perioada nedeterminata - asigurare contra accidentelor - Indemnizații pentru munca în schimburi, orele suplimentare, duminică și sarbatori legale -contabilizarea timpului de lucru -limba germana comunicativ.(mediu) Aplicati doar daca sunteti eligibil pe aceasta oferta, cu CV in limba germana sau engleza la e-mail al companiei , specificati in subiectul mail-ului pozitia pt care aplicati ‘’ Electrician’’