Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED_H.R. AGENCY S.R.L. recruteaza un electrician pentru a ocupa postul vacant la un circ din Marea Britanie. Oferta: -durata muncii:pana in luna noiembrie 2013 -atributii: realizare, montare/demontare instalatie electrica, suport la alte activitati specifice muncii necalificate, de exemplu: montare demontare circ, ingrijire animale, curatenie, etc. -salariul se plateste saptamanal in SUMA NETA si este in cuantum de 200 GBP/saptamana. -cazare asigurata gratuit in rulote de circ, vagon, etc dupa posibilitatile circului -program stabilit in functie de necesitatile organizarii spectacolelor -nu se asigura gratuit hrana -nu se asigura transport via Romania-UK. Plecarile sunt urgente si garantate 100%! Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: -experienta pe un post similar -disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit -cunostinte de limba engleza -adaptabilitate la cerintele specifice muncii la circuri