Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie multinationala, cu activitate in industria productiei de ambalaje de carton, angajeaza un electrician de intretinere pentru fabrica din Sibiu. Persoana potrivita pentru acest post va avea, pe langa activitatile specifice electricianului de intretinere, rolul de a transfera cunostintele si experienta acumulate colegilor de echipa cu mai putina experienta. Datorita acestei activitati, trebuie sa fiti o persoana cu spirit didactic, sa aveti deschiderea si bunavointa necesare pentru a initia generatia tanara; pentru a transmite pasiunea lucrului bine facut, pentru a fi un model in domeniul de activitate.

Cerinte

Aspectele legate de pregatirea dumneavoastra profesionala cuprind: - studii medii sau cursuri de calificare in domeniul electric/ electromecanic; - experienta pe post similar sau experienta pe un post asemanator, intr-o fabrica din acelasi domeniu, cel putin 3 ani, sunt obligatorii; - cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze; - cunostinte de operare in Microsoft Office (Word si Excel). Se ofera: - Salariu atractiv; - Bonuri de masa; - Training. Alte informatii: Programul de lucru este in doua schimburi. In situatiile care necesita ore suplimentare, acestea se platesc dublu. In luna mai a acestui an, persoana selectata va merge in Germania, la Sediul Central, pentru training. Inainte de luarea unei decizii de catre Angajator, candidatii vor fi testati pe partea de mentenanta de catre un Furnizor.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala