Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam electrician intretinere si reparatii in scopul ocuparii unui post vacant la o firma de constructii din Cipru(Nicosia). Conditiile ofertei sunt urmatoarele: Contract incheiat pentru o perioada nedeterminata,program de munca peste 9 ore zilnic, sapte zile lucratoare pe saptamana. Salariul se plateste lunar, la sfarsitul lunii lucrate, in cuantum de 900-1000 euro net.Angajatorul ofera cazare si masa gratuite. Atributiile postului: -executa noi lucrari de instalatii electrice si repara instalatiile electrice existente in cladiri( magazine, case private, etc.)

Cerinte

Cerintele pentru ocuparea postului: -electrician intretinere si reparatii cu experienta pe post similar de minim 12 luni; - cunostinte de limba engleza la nivel conversational -disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit -adaptabilitate la conditiile de munca impuse si la obiceiurile tarii -seriozitate Consumul de alcool strict interzis.