Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTACRED ALI SRL recruteaza un electrician profesionist, posesor autorizatie, pentru a executa urmatoarele lucrari in Cipru: -executie instalatii electrice noi -mentenanta instalatii electrice existente pentru cladiri private, magazine, etc. Durata contractului de munca este de 12 luni cu posibilitate de a fi prelungit. Pe saptamana se lucreaza 6 zile, cu un program zilnic de 9-10 ore/zi. Angajatorul asigura cazare gratuita si plata asigurarilor. Salariul este de 1100 euro lunar si se plateste astfel: in fiecare luna angajatorul retine garantie cate 200 euro, iar la sfarsitul relatiilor contractuale aceste sume retinute se vor inapoia angajatului. Persoanele care parasesc locul de munca intempestiv si fara notificare prealabila vor pierde garantia.

Cerinte

Limba straina: Engleză: Mediu ; Greacă: Mediu Sunt acceptati candidatii care indeplinesc urmatoarele conditii: sunt persoane care realmente au vointa de a munci, cunosc limba enleza si /sau limba greaca cel putin la nivel conversational, poseda autorizatie de electrician, au varsta de pana in 45 ani impliniti.