Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatia: sudul Frantei Durata contractului: perioada nedeternimata Salariul asigurat: 1500 euro brut/luna Cazarea: asigurata Transportul: nu este asigurat Masa: 8 euro/zi ajutor la mancare-bonuri de masa Alte facilitati: asigurari sociale si medicale sunt platite de angajator

Cerinte

Cerintele angajatorului, forta de munca cautata Varsta necesara: intre 25-50 ani Pregatire nesecara: experienta si diploma in domeniu, care sa stie sa faca in acelasi timp si zidarie si electricitate. Zidar policalificat, care sa stie sa citeasca planuri, sa stie sa faca fundatie, cofraj, gresie, faianta, finisaje,sa stie sa faca o casa de la A la Z. Electricieni calificati in instalatii electrice, reparatii sau schimbare tablou electric, schimbare prize si intrerupatoare, montare corpuri de iluminat, circuite electrice suplimentare, remedieri defectiuni instalatii electrice. Cunostinte de limba: vorbitor de limba francza Carnet de conducere: carnet categoria B