Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam Electrician/Mecanic pentru inspectie, revizie, mentenanta si reparatii parti electrice, mecanice si hidraulice la turbine eoliene.  efectuează controlul funcţional, întreţinere şi reparaţii ale aparatelor electrice cum ar fi echipamente de tensiune low-/medium PROFIL  Instruirea ca electrician şi mecanic. GES vă va oferi training special la locul de muncă în ferme eoliene.  motivaţie, responsabilitate şi abilităţi de lucru echipa  abilităţi de operare calculator sunt un plus  cel puţin doi ani de experienţă în domeniul de întreţinere.  abilitati de diagnosticare  Permis de conducere  foarte bune abilităţi în tensiune medie. Candidatul trebuie sa aiba domiciliul stabil in Tulcea. Perioada contractuala : 6 luni - posibilitate de prelungire Salariu: 700Euro/luna

Cerinte

 motivaţie, responsabilitate şi abilităţi de lucru echipa  abilităţi de operare calculator sunt un plus Limbi straine: Limba engleza - Cel putin nivel mediu  cel puţin doi ani de experienţă în domeniul de întreţinere.  abilitati de diagnosticare  Permis de conducere  foarte bune abilităţi în tensiune medie. Candidatul trebuie sa aiba domiciliul stabil in Tulcea.