Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza pentru Franta ELECTRICIENI CABLAJE, salariu: 1600 euro/luna brut Descrierea postului: -trebuie sa traga cabluri prin tuburi fixe si flexibile; -sa instaleze panouri de distributie, intrerupatoare de circuit, prize si alte dispozitive electrice; -sa repare si sa reconditioneze instalatiile electrice; -executa, monteaza si fixeaza componentele electrice pe diferite suporturi (sasiuri mecanice, sasiuri de comanda sau tablouri electrice); -procedeaza la conexiunea firelor, cablurilor si a elementelor din compozitia organelor de comanda si a echipamentelor electromecanice sau electrice; -diverse lucrari de instalare, reglaj sau depanaj a echipamentelor.

Cerinte

Cerintele postului: -experienta in domeniu in tara, in Franta si/ sau Belgia( constituie avantaj); -calificare de electrician; -tineri si dinamici, ritm sustinut de munca; -sa citeasca planuri tehnice; -permis de conducere categoria B; -cunostinte medii- avansate de limba franceza. Beneficii: -salarizare atractiva: 1600 euro/luna brut; -cazare asigurata; -transport asigurat la inceput si sfarsit de misiune. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai