Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri din Belgia cautam Electromecanic pentru utilaje grele precum: camioane ( Mercedes, Scania, Iveco), tractoare ( Volvo, Hitaschi, JBC, Caterpillar), betoniere etc. Candidatul ideal trebuie sa stie sa indeplineasca urmatoarele sarcini: - diagnoza/reparare/depanare la echipamentul electric si electronic - reparare de motoare diesel, sisteme electrice si electronice. - interpretare desen tehnic - reparare echipament hidraulic si pneumatic - Identificarea si repararea defectelor - sa fie flexibil si capabil de a lucra independent Alte informaţii: Masina personala este obligatorie Cazare asigurata contra cost ( 65 Euro / Saptamana) Acces la Internet NU PERCEPEM NICI UN COMISION!

Cerinte

Studii: Scoala profesională Permis de conducere: categoria B: minim o lună categoria C: minim o lună Limba straina: Engleză: Mediu - minim 5 ani experienta pe o pozitie similara - cunostinte de limba engleza la un nivel conversational - bune cunostinte in activitati cu motoare diesel si sistem electric - autorizatie sau certificat de excavatorist - experienta pe o pozitie similara constituie avantaj - permisul de conducere categoria C constituie avantaj