Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, Electromecanic, salariu: 1800 euro/luna brut Descrierea postului: -efectueaza intretinerea utilajelor din dotare; -remediaza toate defectiunile mecanice si electrice; -asigura asistenta tehnica si participa la toate lucrarile de revizii tehnice si reparatii pentru echipamentele industrial; -asigura intretinerea corectiva si preventiva a echipamentelor si instalatiilor din punct de vedere electro-mecanic; -asigura montaj, service si suport tehnic.

Cerinte

-experienta in mentenanta industriala, cunostinte mecanica si hidraulica; -vaste cunostinte tehnice, depanaj electric – electrica industriala ; -cunostinte limba franceza la nivel avansat; -experienta in repararea si mentinerea in buna functiune a aparatelor si instrumentelor folosite in prelucrarea lemnului; -experienta minim 10 ani; -persoana organizata, responsabila si autonoma; -echipament (salopeta, bocanci, casca) Beneficii: -salarizare atractiva: 1800 euro/luna brut; -cazare asigurata; -transport asigurat la inceput si sfarsit de misiune. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.