Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Scurtă descriere: se lucrează într-o fabrică de piese electronice pentru firma Panasonic Durata contractului: este pe o perioadă de 6 luni cu posibilitate de prelungire; Program de lucru:10,5 h/zi, schimb de zi şi de noapte, 3 zile schimb de zi,3 zile libere, 3 zile schimb de noapte, pauza de prânz este de jumătate de oră pe zi şi nu se plăteşte+zile suplimentare; Salariul asigurat de angajator: 90CZK/oră net (aprox. 3,7 euro/oră)~740 Euro/luna, dupa angajare se da un avans la inceput de fiecare saptamana; Transportul: nu este asigurat; transportul de la cazare până la locul de muncă este asigurat de angajator; Cazarea: asigurată de angajator în cămine de muncitori în camera cu 3-4 paturi contra cost 1800-2500 CZK ~100 Euro/luna, se scad din salar Alte facilităţi: asigurările sociale şi medicale sunt plătite de către angajator;

Cerinte

Cerinţele angajatorului, forţa de muncă căutată: Vârsta necesară: între 18 şi 40 ani; Cerinţe obligatorii: punctualitate; Pregătire necesară: cu sau fără experienţă în domeniu; Cunoştinţe de limbă: nu sunt necesare; Proba de lucru: se vor da teste matematice atat in Romania cat si in Cehia, iar apoi in Cehia dupa o saptamana de scolarizare se vor da probe practice (insurubare)