Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locul de munca: Franta, Ile de France Descrierea postului: Candidatul trebuie sa aiba autonomie in ceea ce priveste instalarea si depanarea sistemelor industriale de extragere a aerului (hote industriale); sistemelor de ventilatie mecanica controlate (VNC) si climatizare. Postul implica deplasari in Regiunea Ile-de-France si interactiunea cu clientii. Oferim: -contract de munca pe perioada nedetarminata -salarizare: 1500 euro -cazarea gratuita si asigurare medicala suportata de catre societate Cei care doresc sa aplice pentru acest post vor accesa site-ul nostru, la sectiunea Candidati, campul “creaza cont”, avand posibilitatea sa incarce on line CV-ul cu poza.

Cerinte

Experienta solicitata: 5 ani Calificari: -diploma bacalaureat eletrotehnician -sau scoala profesionala / liceu industrial de profil cu atestat profesional Limbi de circulatie internationala: -franceza, obligatoriu utilizator experimentat: vorbit, scris, citit Carnet de conducere: categoria B, obligatoriu