Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Emigrare Australia Interviurile cu partea externa au loc la sediul nostru din Targu Mures. Programul de emigrare al Australiei este foarte bine pus la punct. Pentru a vedea daca va calificati pentru acest program trebuie sa faceti un simplu test. Indiferent de viza aleasa, daca obtineti 120 de puncte este suficient pentru a putea emigra. PROFESIILE cu grad maxim de PRIORITATE sunt: specialisti IT (CISSP, C++/C#/C, Data Warehousing, Java, J2EE, Linux, .Net technologies, Network Security/Firewall/Internet Security, Oracle, PeopleSoft, SAP, SIEBEL, Solaris, Unix) ingineri (chimist, civil, electric, electronist, mecanic, de productie si de intreprindere, minier, topograf, inginer de intretinere aeronave- instalatii electrice si aparate de bord, inginer mecanic aeronave, Surveyor, Quantity Surveyor) medici (generalist, specialist in medicina de urgenta, anestezist, obstetrician-ginecolog, radiolog, ergoterapeut, fiziotera peut, psihiatru, chirurg, pediatru, stomatolog, logoped, oftalmolog, patolog, ecografist, podiatrist, alti medici specialisti nec- “not elsewhere classified”) asistente medicale, farmacisti, moase profesori de gimnaziu contabili cu studii superioare arhitecti si planificatori urbani si regionali specialisti in electronica si echipamente electronice faiantari instalatori gaze Cerinte de baza pentru indeplinirea conditiilor minime pentru o viza de emigrare permanenta in Australia Costurile complete si totale de emigrare sunt cuprinse intre 3600 si 4200 lire sterline Immigration Costs: £4200 GBP - costuri imigrare: £4200 GBP + mediere 500 euro Start Date: 6 months from initial aplication NU APLICATI DACA NU PUTETI PLATI COSTURILE !!!!

Cerinte

Programul de emigrare al Australiei este foarte bine pus la punct. Pentru a vedea daca va calificati pentru acest program trebuie sa faceti un simplu test. Indiferent de viza aleasa, daca obtineti 120 de puncte este suficient pentru a putea emigra. PROFESIILE cu grad maxim de PRIORITATE sunt: specialisti IT (CISSP, C++/C#/C, Data Warehousing, Java, J2EE, Linux, .Net technologies, Network Security/Firewall/Internet Security, Oracle, PeopleSoft, SAP, SIEBEL, Solaris, Unix) ingineri (chimist, civil, electric, electronist, mecanic, de productie si de intreprindere, minier, topograf, inginer de intretinere aeronave- instalatii electrice si aparate de bord, inginer mecanic aeronave, Surveyor, Quantity Surveyor) medici (generalist, specialist in medicina de urgenta, anestezist, obstetrician-ginecolog, radiolog, ergoterapeut, fiziotera peut, psihiatru, chirurg, pediatru, stomatolog, logoped, oftalmolog, patolog, ecografist, podiatrist, alti medici specialisti nec- “not elsewhere classified”) asistente medicale, farmacisti, moase profesori de gimnaziu contabili cu studii superioare arhitecti si planificatori urbani si regionali specialisti in electronica si echipamente electronice faiantari instalatori gaze Cerinte de baza pentru indeplinirea conditiilor minime pentru o viza de emigrare permanenta in Australia Costurile complete si totale de emigrare sunt cuprinse intre 3600 si 4200 lire sterline Immigration Costs: £4200 GBP - costuri imigrare: £4200 GBP + mediere 500 euro Start Date: 6 months from initial aplication incarca cv in engleza !!!!! NU APLICATI DACA NU PUTETI PLATI COSTURILE !!!!