Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Fiind una dintre cele mai valoroase companii din domeniul sau de activitate,oferind servicii de recrutare de calitate pentru numerosi beneficiari,atat din Romania cat si strainatate.Acordam o deosebita atentie calitatii serviciilor oferite si consideram ca satisfactia clientului trebuie sa fie prioritatea noastra numarul unu.Principalul nostru obiectiv pentru emigrare si de lucru temporar sau nedeterminat in Canada,este sa aducem o contributie semificativa si de valoare pietei de recrutare si selectie de resurse umane din Romania,promovand profesionosti capabili si valorosi si oferind partenerilor nostrii cele mai bune solutii in ceea ce priveste personalul.Serviciile noastre au fost create si sunt disponibile atat pentru companiile ce doresc sa angajeze personal sau pentru companii de recrutare si resurse umane ce cauta personal pentru clientii lor,cat si pentru candidatii care doresc sa gaseasca locurile de munca cele mai potrivite experientei,abilitatilor lor si preferintelor lor.

Cerinte

experienta in domeniu de minimum 3 ani - cunoasterea limbii franceze sau engleze la nivel conversational- disponibilitate la o perioada prelungita - personalitate polivalenta,autonoma,cu initiativa.Odata inscris consilierii nostrii iti vor cauta un job care sa te reprezinte in functie de cerintele si criteriile tale.- Taxa interviu 100 de lei(interviu online cu partenerul selectat,traducere in limbile franceza si engleza a dosarului 35 de euro(se poate achita si in ron aceasta valoare)...succes !!!