Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatie: Rusia Angajator: German Data de incepere a contractului de munca inceputul lunii Februarie 2012 Cerinte o Diploma de calificare in domeniu. o Sa aveti minimum 1 an experienta o Limba rusa si germana cel putin la nivel conversational ( conditie eliminatorie ) o Pasaport valabil

Cerinte

Ce vi se ofera ? o Contract pe o perioada de 10 ani in cadrul unui proiect de construire a unei conducte de gaz. o Angajatorul este o Firma Germana, iar locul de munca va fi in Rusia. o Angajarea se va face in Germania o Salariul net este de 2500 euro pe luna , in baza a 50 de ore lucrate pe saptamana , o Se ofera 750 de euro pentru transport si cazare in baza a 50 de ore lucrate pe saptamana , o 250 de euro bonus dupa primele 3 luni de munca in baza a 50 de ore lucrate pe saptamana , o Orele suplimentare sunt platite separat o Biletul de avion Romania - Rusia este platit de catre angajator si va fi dedus din salariul angajatului .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala