Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Global Recruting organizeaza in perioada 5-15 Septembrie 2011: EUROBURSA LOCURILOR DE MUNCA IN EUROPA Acest eveniment se adreseaza persoanelor cu studii superioare din urmatoarele domenii: Economic, Medical, Inginerie, Resurse umane, IT, Media, Juridic .... si nu numai. Obiectivul este acela de a propune corporatiilor internationale candidati cu studii superioare romani, de a realiza legatura directa dintre Candidat si Angajator, de a scurta timpul si procedurile de recrutare si plasare. Aplicarea la aceasta oferta este gratuita. Cei interesati sunt rugati sa creeze cont pe http://www.global-recruting.com si sa uploadeze cv in engleza.

Cerinte

Indatoriri " EUROBURSA LOCURILOR DE MUNCA IN EUROPA " - Global Recruting ofera din 100 in 100 Facebook Likes pe : http://www.facebook.com/pages/Global-Recruting/116295498441842 - Job Gratuit in una din tarile urmatoare: Anglia, Spania, Canada, Australia, Noua zeelenda, Grecia. Fiecare al 100-lea facebook like primeste GRATUIT un job in tarile mai sus mentionate, contract minim 1 an de zile. Nu rata aceasta oferta si da un Facebook like pe: http://www.facebook.com/pages/Global-Recruting/116295498441842 Creaza cont pe www.global-recruting.com si Incarca CV-ul tau in limba engleza pe www.global-recruting.com la anuntul: EUROBURSA JOBS Echipa Global Recruting

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate