Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Executiv Sous Chef - Vas de Croaziera -Contract: 6 luni. -Locatia: international. -Cazare asigurata (cabina). -Transport asigurat. -Asigurare sociala. -Salariu atractiv. Descriere: -controleaza si da instructiuni in crearea mancarii. -controleaza si organizeaza activitatea din bucatarie. -verifica calitatea si cantitatea produselor si servicilor. -bun sef de echipa: ofera training staff-ului avut in subordine. -crearea proprilor reguli (disciplina,punctualitate, etc) si verificarea respectarii acestora. -verificarea uniformelor, igiena, curatenia personalului. -verificarea instrumentelor , raportarea defectelor catre superior. -instruirea corecta a subordonatilor. Se cere: -Calificare. -Experienata in bucatarie hotel-restaurant. -Limba germana nivel mediu. -Limba engleza nivel mediu-avansat. -Adeverinta medicala (apt de munca). Aplicati cu CV-ul in limba engleza plus poza pe adresa de email