Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Alatura-te echipei noastre in Germania! Oferim locuri de munca pentru ambalat produse de ingrijire personala si frumusete sau farmaceutice . De asemenea avem posturi pentru cablaje auto. Posturi atat pentru barbati cat si pentru femei.Se accepta si cupluri. Contractul de munca se semneaza cu angajatorul final in 2 exemplare romana si germana, si veti primi si permisul de munca.Mancarea si cazarea sunt platite de angajator. Transforma in realitate dorintele tale.Cu noi viitorul suna bine!

Cerinte

Plecari in luna Septembrie! Persoane indemanatice, dispuse sa invete ceva nou. Persoane obisnuite sa lucreze in colectiv. Nu trebuie limba straina, in fiecare grup trimitem 2 sau 3 persoane cu engleza si germana care sa traduca in caz de nevoie. Persoane energice, harnice. Echipament de lucru oferit de nemti. Cazare si mancare asigurata. Persoane care nu au probleme psihologice, legale sau medicale! Se pleaca cu permis de munca, asigurari medicale, concedii platite, posibilitate de prelungire a contractelor.