Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Eurorenova este o companie privata care ofera o gama complexa de servicii in domeniul constructiilor si renovarilor, si care isi desfasoara activitatea in special in tari din Uniunea Europeana. Suntem recunoscuti pentru seriozitatea cu care ii tratam pe partenerii si pe salariatii nostri. Presupune: -pregatirea stratului suport, prepararea mortarelor de fixare a placilor ceramice, executia lucrarilor pregatitoare si de sortare, demontarea placajelor, montarea si fixarea pe suport a placilor ceramic. Persoanele interesate vor trimite pe site-ul nostru la sectiunea Candidati un CV.

Cerinte

-Certificat de calificare -Experienta relevanta de minim 5 ani in interiorul/exteriorul tarii; -Limba franceza constituie un avantaj, -Seriozitate si responsabilitate. Persoanele interesate de acest job vor avea edisponibilitatea de a da o proba de lucru. Selectia si interviurile vor demara in ianuarie 2013.