Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii disponibile: - Farmacist Diriginte - Vaslui. - Farmacist - Bucuresti, Constanta, Arad, Alba Iulia, Baia Mare, Tg. Mures, Bacau, Galati, Brasov. Responsabilitati: - Elibereaza si taxeaza retetele compensate si pe cele gratuite; - Recomanda OTC-uri, suplimente nutritive, produse dermato-cosmetice si aparatura tehnico-medicala; - Se implica in atingerea obiectivelor si targetelor lunare; - Gestioneaza stocul de produse din farmacie; - Se ocupa de merchandisingul tuturor produselor din oficina; - Urmareste termenele de valabilitate al produselor din farmacie si gestionarea acestora;

Cerinte

Cerinte: - Studii de specialitate (Facultatea de Farmacie) ; - Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs; - Experienta in farmacie de circuit deschis; - Atitudine orientata catre satisfacerea nevoilor clientilor; - Abilitati de inter-relationare si comunicare; - Perseverenta in atingerea obiectivelor; - Cunostinte obligatorii operare Microsoft Offices Oferta (bonusuri, beneficii): -Pachet salarial motivant; -Mediu de lucru optim,stabil si politici transparente; -Traininguri de specialitate. Pentru mai multe detalii sau alte pozitii disponibile va rugam sa accesati site-ul nostru http://www.centrofarm.ro/cariere.Puteti trimite CV si la adresa de email: recrutare@centrofarm.ro

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate