Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA PERSONAL RESTAURANT PENTRU RETEAUA NATIONALA DE AUTOSTRAZI DIN GERMANIA DETALII POST: *recrutarea se adreseaza doar persoanelor vorbitoare de limba germana *perioada contractuala intre 2-6 luni *se asigura cazare dar se opreste din salariu 100-140 euro/luna *salarizarea este de 7 euro/ora cu un total de 160 ore/luna.orele suplimentare se platesc extra. *nu se ofera masa gratuit dar se poate servi masa la locul de munca la un pret mult redus. *uniforma de service este furnizat de catre angajator si se ofera bani pentru curatatorie *se lucreaza in trei schimburi si exista posibilitatea de a avansa *se ofera un program de instruire gratuit CERINTE: *persoane dinamice,placute si amabile in prezenta clientilor *cunoscatori de limba germana Asteptam cv-ul dvs numai in limba germana,impreuna cu o foto full body in tinuta decenta. COMISIONUL AGENTIEI NOASTRE ESTE ZERO.

Cerinte

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA PERSONAL RESTAURANT PENTRU RETEAUA NATIONALA DE AUTOSTRAZI DIN GERMANIA DETALII POST: *recrutarea se adreseaza doar persoanelor vorbitoare de limba germana *perioada contractuala intre 2-6 luni *se asigura cazare dar se opreste din salariu 100-140 euro/luna *salarizarea este de 7 euro/ora cu un total de 160 ore/luna.orele suplimentare se platesc extra. *nu se ofera masa gratuit dar se poate servi masa la locul de munca la un pret mult redus. *uniforma de service este furnizat de catre angajator si se ofera bani pentru curatatorie *se lucreaza in trei schimburi si exista posibilitatea de a avansa *se ofera un program de instruire gratuit CERINTE: *persoane dinamice,placute si amabile in prezenta clientilor *cunoscatori de limba germana Asteptam cv-ul dvs numai in limba germana ,impreuna cu o foto full body in tinuta decenta. COMISIONUL AGENTIEI NOASTRE ESTE ZERO.