Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta un fatadier ce va avea urmatoarele responsabilitati: - activitatea principala va fi de executare a fatadelor exterioare; - pregatirea suprafetei exterioare de zugravit; - aplicarea si prelucrarea straturilor suport pentru executarea zugravelii de calitate si a vopsitoriilor speciale; - prepararea diferitelor tipuri de culori si de zugraveala ( cu granulatii sau fara, prin driscuire etc.); - utilizarea instrumentelor specifice activitatii de lucru: gletiera, spaclu, drisca si in special masina hidraulica; - lucrul la inaltime pe schele tubulare si suspendate. Se ofera: - salarizare bruta de 1800 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - experienta relevanta pe o pozitie similara atat in tara cat si in strainatate; - experienta in utilizarea schelelor de diferite tipuri si a masinii hidraulice; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; - disponibilitatea de a pleca cu masina personala.