Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza FATADIERI pentru Franta. Cautam o echipa de fatadieri pentru Franta care sa efectueze izolatii termice la exterior: - executarea fatadelor exterioare; - realizarea de izolare termica la exterior – procesul complet; - decapajul si spalarea fatadelor; - utilizarea mortarului in reparatiile SIKA; - zugraveala decorativa al fatadelor; - aplicarea cu mistria sau spatula a produsului plastifiant; - vopsirea obloanelor si a balustradelor metalice; - etansarea pompei la periferia ferestrei; - tratarea garniturii de dilatare; - aprovizionarea locului de munca cu materiale, scule, unelte, dispozitive si utilaje necesare desfasurarii activitatii; - utilizarea informatiilor din planurile de executie si punerea in aplicare. Beneficii: - salariu 1400 EURO/luna brut; - cazare si transport; - perioada determinata de 1 luna, cu posibilitate de prelungire. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta in tara si in strainatate ca fatadier si izolator termic; - CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA – NIVEL MEDIU-AVANSAT; - permis de conducere categoria B si preferabil masina personala cu care sa fie dispus sa plece si sa o foloseasca in interes de serviciu; - experienta in utilizarea schelelor tubulare si suspendate; - persoane punctuale, serioase, care sa lucreze rapid si cu grija; - abilitati de lucru in echipa; - conditie fizica buna. Va rugam sa raspundeti la aceste intrebari cand ne trimiteti CV-ul dumneavoastra: 1.Cum realizati un proces complet de izolare termica? Ce materiale folositi? 2.Ce nota va dati pentru cunostintele de limba franceza (intre 1-10)? 3.Aveti masina personala si sunteti dispus sa plecati cu ea in Franta?