Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza FATADIERI pentru Franta. Cautam o echipa de fatadieri pentru Franta care sa faca si izolatii termice la exterior: - activitatea principala va fi de executare a fatadelor exterioare; - realizare de izolare termica la exterior – procesul complet; - decapajul si spalarea fatadelor; - zugravitul decorativ al fatadelor; - aplicare cu mistria sau spatula a produsului plastifiant; - vopsirea obloanelor si a balustradelor metalice; - aprovizionarea locului de munca cu materiale, scule, unelte, dispozitive si utilaje necesare desfasurarii activitatii; - lucru la inaltime pe schele tubulare si schele suspendate; - utilizarea informatiilor din planurile de executie si punerea in aplicare.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; - experienta in tara si in strainatate ca fatadier si izolator termic; - permis de conducere categoria B si preferabil masina personala cu care sa fie dispus sa plece si sa o foloseasca in interes de serviciu; - calificari necesare acestui post; - experienta in utilizarea schelelor tubulare si schelelor suspendate; - persoane punctuale, serioase, care sa lucreze rapid si cu grija; - persoane orientate pe munca in echipa; - conditie fizica buna. Se ofera: - salarizare atractiva: 1500 EURO / luna brut; - cazare si transport asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.