Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Employer: Hotel Galvez. http://www.galveston.com/galvez/ State: GALVESTON, TX Type of Position Needed: Food and Beverage Requested Start Date: March/April Requested Duration: 12 or 18 months Total # of Positions Needed: 4 Number of working hours: 40 Type of payment: Paid minimum 8$/hr Visit our facebook page: www.facebook.com/BRGwork.ro

Cerinte

Eligibilitate: - varsta intre 20 si 30 ani - va incadrati in una din urmatoarele 4 categorii: *student studii superioare sectia turism, management hotelier, servicii, catering *absolvent la mai putin de 12 luni de la absolvire in domeniile de mai sus *5 ani experienta in domeniu indiferent de studiile absolvite *absolvent peste 12 luni de la absolvire si minim 1 an experienta in domeniile de mai sus - cunostinte de limba Engleza: minim nivel conversational, familiaritate cu terminologia in domeniu; nivelul de cunoastere a limbii engleze este un criteriu deosebit de important in selectia si plasarea unui candidat