Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ITLANIA NAPOLI PERSONAL CURATENIE RESTAURANT, PIZZERIA, BARURI, INGRIJIRE BATRANI. Durata contractului: un an Tariful orar, salariul lunar si datele de plata a salariului: de la 600 EURO NET/LUNA (in functie de nivelul de limba italiana) Conditiile de cazare, de locuit, sau dupa caz, de inchiriere a locuinte: costurile cazarii vor fi suportate de angajator in afara salariului. Asigurare a hranei: costurile cazarii vor fi suportate de angajator in afara salariului. Costul transportului de la locul de cazare - la locul de munca in Italia este asigurat de catre angajator. Asigurarea formalitatilor, stabilirea conditiilor de transport din Romania in Italia si retur: costul va fi suportat de angajat ( candidat). Mai multe detalii: - limba straina : constituie avantaj. In functie de nivelul de limba se renegociaza salariu lunar. - calificare : nu se cere - experienta profesionala : nu se cere LA INCHEIEREA CONTRACTULUI , COMISIONUL INCASAT DE FIRMA NOASTRA ESTE DE 200 EU.

Cerinte

ACTELE DE LA DOSAR: - Copie CI; - Copie Certificat de Nastere; - Copie Certificat de Casatorie; - Copie Carte de Munca; - Copie Diplome de studii; - Cazier judiciar in original; - Adeverinta medicala- apt de munca, clinic sanatos; - 4 foto tip pasaport; - 2 foto 9/13 corp intreg. Mai multe detalii: - limba straina : constituie avantaj. In functie de nivelul de limba se renegociaza salariu lunar. - calificare : nu se cere - experienta profesionala : nu se cere LA INCHEIEREA CONTRACTULUI , COMISIONUL INCASAT DE FIRMA NOASTRA ESTE DE 200 EU.