Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BARBATI IN VARSTA PANA IN 45 DE ANI FASONAREA SI MONTAREA ARMATURILOR LA ELEMENTE PRETENSIONATE LUCRARI DE ASAMBLARE SI DE MONTARE A ARMATURILOR PENTRU ELEMENTE PREFABRICATE MICI SAU SIMPLE LUCRARI DE FASONARE A BARELOR DE OTEL - BETON LUCRARI DE MONTARE RABIT LA ELEMENTELE SIMPLE DE CONSTRUCTII LUCRARI PREGATITOARE SI DE SORTARE MONTAREA ARMATURILOR ÎN ELEMENTE DE REZISTENTA DIN BETON MONTAREA ARMATURILOR ÎN ELEMENTE DE REZISTENTA SPECIALE, COMPLICATE SI DE FORMA CIRCULARA PERSOANE CU EXPERIENTA DE LUCRU IN DOMENIU, FOARTE BUNI MESERIASI PERSOANE DINAMICE SI SA REZISTE LA STRESS SI PROGRAM PRELUNGIT

Cerinte

SE VOR LUCRA 9 - 10 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA SALARIU 1200 EURO / LUNA DE COMUN ACORD CU ANGAJATORUL CU RESPECTAREA LEGII DIN GERMANIA IN JUSTITIE, CONFORM LEGII GERMANE 20-21 ZILE LUCRATOARE , CONFORM LEGII GERMANIA SAU PROPORTIONAL CU TIMPUL EFECTIV LUCRAT SE ASIGURA CAZARE.(ELECTRICITATE SI APA) ANGAJATORUL OFERA MASA (50 EURO/SAPTAMANA) SA RESPECTE LEGILE TARAII UNDE DESFASOARA ACTIVITATEA, SA RESPECTE CERINTELE ANGAJATORULUI, SA AIBA COMPORTAMENT CIVILIZAT, SA ANUNTE SC RENTA CRED-H.R AGENCY IN SCRIS DESPRE EVENTUALELE NEREGULARITATI IVITE IN RELATIA CU ANGAJATORUL