Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta Echipa de fierari - betonisti, salarizare intre 1700 si 2000 €/luna brut Descrierea postului: - vor lucra pe santiere mari, industriale; - vor lega fierul pe santiere (fasonare); - echipa va fi formata dintr- un sef de echipa si 4 membri; - FIERARII trebuie sa lege fierul care a fost taiat in prealabil; - SEFUL DE ECHIPA, specializat pe meseria de fierar, va coordona activitatea tuturor ; - o persoana din cele 5 este necesar sa aiba masina personala cu care sa fie dispus sa plece si sa o foloseasca in interes de serviciu.

Cerinte

- trebuie sa aiba experienta pe santiere mari din Spania, Italia sau Israel; - ECHIPA TREBUIE SA FIE DEJA FORMATA, membrii sa fie obisnuiti sa lucreze impreuna, sa aiba ritm, sa dea randament in timp scurt; - trebuie sa fie harnici, motivati si seriosi. SEF DE ECHIPA - experienta in coordonarea unei echipe de minim 5 persoane; - experienta in coordonarea echipei; - trebuie sa stie sa citeasca planul de constructii; - calificare si experienta efectiva ca fierar ; - cunostinte LIMBA FRANCEZA NIVEL MEDIU - AVANSAT; - conditie fizica buna, dinamic, motivat, cu personalitate puternica; - permis de conducere cat. B. FIERARII - calificare si experienta efectiva ca FIERAR; - experienta in lucrul in atelier si in echipa; - constitutie atletica, dorinta de munca si seriozitate ; - permis de conducere cat. B. Beneficii: - salarizare atractiva:1700- 2000 €/luna brut; - perioada contractului este de minim 1 luna, cu posibilitate de prelungire pentru persoanele serioase si responsabile pana la 6 luni sau mai mult; - cazarea este asigurata; - transport - se deconteaza bonurile de benzina la inceput si sfarsit de misiune. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 fotografii (una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.